NZOZ Centrum Pomocy Profesjonalnej
Umów wizytę 22 24 12 444
Warszawa „Babka Tower” al. Jana Pawła II 80 lok. 21 i lok. 129

Trener wystąpień publicznych

Niezależnie od tego, czy nasza praca wymaga od nas pracy w grupie czy prowadzenia prezentacji przed dużą publicznością, każdy z nas od czasu do czasu musi występować publicznie. Od efektywności naszego wystąpienia zależy to, na ile dokładnie uda nam się przekazać zaplanowaną treść. Często sposób, w jaki się komunikujemy, wpływa również na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Być może dlatego tak wiele osób zmaga się z tremą za każdym razem, gdy ma wystąpić przed większą grupą.

Zdolność prowadzenia udanych wystąpień przydaje się nie tylko w wielu sytuacjach życia zawodowego,  ale też prywatnego. Możesz być poproszony o wzniesienie toastu na weselu przyjaciela albo o poprowadzenie zebrania dla rodziców w szkole swojego dziecka. Wówczas udane wystąpienie może udoskonalić Twój wizerunek, a także wzmocnić poczucie pewności siebie.

Jakość przekazu wynika z elementów autoprezentacji, którym na co dzień nie poświęcamy wiele uwagi, takich jak wyraźnej wymowy czy utrzymywania kontaktu wzrokowego ze słuchaczami. Wystąpienia publiczne są sztuką, ale każdy jest w stanie ją opanować. Dzięki profesjonalnej wiedzy i odpowiedniej ilości praktyki można pokonać swój stres i nauczyć się zawsze prowadzić doskonałe wystąpienia.

W CPP specjalista do spraw wizerunku i wystąpień publicznych uczy, jak:

  • kształtować swój wygląd, ton głosu, mowę ciała oraz treść wypowiedzi, by przeprowadzić efektywne przemówienie
  • poprawić umiejętności wypowiadania się i słuchania
  • utrzymywać uwagę słuchaczy w trakcie całego wystąpienia
  • uzyskać ich zainteresowanie
  • pozbyć się szkodliwych nawyków komunikacyjnych

Jeśli interesuje Cię ta tematyka, umów się na trening: cpp@cpp.pl

Specjaliści:

×