NZOZ Centrum Pomocy Profesjonalnej
Umów wizytę 22 24 12 444
Warszawa „Babka Tower” al. Jana Pawła II 80 lok. 21 i lok. 129

Terapia on-line i e-wizyty

Zapraszamy do rozmowy

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa do naszej oferty wprowadziliśmy na stałe, usługę e-wizyt, usługę konsultacji i terapii online. Są to wizyty realizowane przez aplikacje audiowizualne – Skype, Zoom lub telefonicznie. Aby odbyć taką wizytę należy:

  • Zarezerwować dostępny termin, kontaktując się telefonicznie z naszą recepcją:
  • Tel. +48 22 24 12 444 , tel + 48 22 24 12345 lub skontaktować  się mailowo przez formularz zgłoszeniowy https://www.cpp.pl/kontakt/.
  • Otrzymają wtedy Państwo szczegóły dotyczące e-wizyty w zależności od preferowanej formy  i wybranego specjalisty.
  • Osoby pierwszy raz korzystające z naszej pomocy online, prosimy o wypełnienie dwóch Formularzy zamieszczonych w plikach do pobrania na stronie kontakt https://www.cpp.pl/kontakt/  i odesłanie ich  podpisany skan na adres e-mail:zapisyonline@cpp.pl
  • Usługa pomocy online nie dotyczy pierwszorazowych pacjentów , którzy chcą skorzystać z wizyty lekarskiej. Osoby te, pierwszy raz muszą pojawić się osobiście na wizycie lekarskiej w gabinecie i wypełnić stosowne formularze oraz okazać  dowód tożsamości  celem weryfikacji.
  • Przed wizytą prosimy o dokonanie  płatności przelewem na poniższe dane:
  • CPP Sp.z o.o Al. Jana Pawła II 80 lok. 129, 00-175 Warszawa,numer konta mbank: 27 1140 2004 0000 3902 7629 4721 W tytule należy podać swoje nazwisko, nazwisko specjalisty oraz datę konsultacji.
  • Przesłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy przelew@cpp.pl
  • O umówionej porze być w gotowości do odbycia e-wizyty.

Psychoterapia online

Pomoc psychologiczna telefoniczna czy online staje się coraz bardziej popularna, a z powodu ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 wręcz stała się niezbędna. Budzi to jednak wiele emocji i wątpliwości. Bo jak rozmawiać o swoich najbardziej osobistych problemach i prywatnych sprawach przez monitor czy słuchawkę? Czy terapia taka jest w ogóle skuteczna?

Z pomocą przychodzą badania. Okazuje się, że skuteczność terapii online jest porównywalna do tej, która odbywa się osobiście w gabinecie (Barak, Hen, 2008). Badanie przeprowadzono na niemal 10 tysiącach osób. Badano także satysfakcję pacjentów z terapii online i stacjonarnej (Murphy, Parnass, 2009). Okazuje się, że uczestnicy nie odczuwają różnicy pomiędzy e-sesjami i wizytą w gabinecie.

Dlatego jeżeli zastanawiasz się czy terapia online jest dla Ciebie, zarówno powyższe badania, jak i wiele innych, powinny rozwiać wątpliwości, co do jej skuteczności. Ponad to Polskie Towarzystwo Psychologiczne rekomenduje na czas pandemii e-wizyty.

Obecna sytuacja może być szczególnie trudna i nie powinno się z jej powodu rezygnować z pomocy psychologiczno-psychiatrycznej. Sesje online mogą budzić opór, znika on jednak w trakcie rozmowy z doświadczonym specjalistą. Warto zatem zadbać o siebie. Szczególnie teraz.  Zapraszamy, zaufaj nam .

×