NZOZ Centrum Pomocy Profesjonalnej
Umów wizytę 22 24 12 444
Warszawa „Babka Tower” al. Jana Pawła II 80 lok. 21 i lok. 129

Współpraca partnerska

Nasi partnerzy

WPO

Workplace Options to światowy lider w zakresie udzielania wsparcia pracownikom firm współpracujących z WPO. Poprzez swoje usługi zapewnia pracownikom i ich bliskim dostęp do pomocy psychologicznej, wsparcia praktycznego (wyszukiwanie usług) i fizycznego (programy wellness). Swoje przedstawicielstwa ma w ponad 200 krajach, niosąc pomoc blisko 46 mln. osób.

Centrum Pomocy Profesjonalnej, będąc partnerem WPO na Polskę, realizuje Program Wparcia Pracowników – EAP (Employee Assistance Programme) – serwis dostępny całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, który jest poufnym wsparciem w zakresie doradztwa, informacji i pomocy w niemal każdej kwestii życia zawodowego i osobistego.

Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie bezzwłocznego, darmowego dostępu pracownikom firm współpracujących z WPO do konsultacji psychologicznych (osobistych lub telefonicznych), a także do poszukiwanych aktualnie informacji.

Realizowany przez nas EAP to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy pracowników, ale też dostęp do fachowej pomocy. Dzięki możliwości zachowania anonimowości, pracownicy nie są narażeni na wysoki poziom stresu i niepokoju.

Każde zgłoszenie w ramach EAP jest przez nas traktowane indywidualnie. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, co owocuje długotrwałą współpracą.

Chestnut Global Partners

Centrum Pomocy Profesjonalnej jest przedstawicielem firmy Chesnut Global Partners w Polsce. Współpracuje w  ramach realizacji programu EAP, bezpłatnego wsparcia dla pracowników.

Inter Polska

Osoby posiadające ubezpieczenie zdrowotne w INTER Polska mogą, w zależności od wariantu ubezpieczenia, korzystać z konsultacji u specjalistów (psychologów, psychiatrów, seksuologów) bezpłatnie.

Fundacja „Rozwód – poczekaj”

Celem działania Fundacji jest szeroko pojęta profilaktyka rozwodowa, wspieranie małżeństw i par w kryzysach oraz kształtowanie postaw świadomego dbania o bliskie związki.

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii „Dialog”

W ramach współpracy z Wydziałem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii Dialog.

Centrum Prawa Rodzinnego

×