NZOZ Centrum Pomocy Profesjonalnej
Umów wizytę 22 24 12 444
Warszawa „Babka Tower” al. Jana Pawła II 80 lok. 21 i lok. 129
Biuro Obsługi Klienta
Centrum Pomocy Profesjonalnej


Aleksandra Kaczmarek

Koordynator opieki specjalistycznej CPP

Psycholog, absolwentka kierunku psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS oraz Akademii Trenera. Doświadczenie w zakresie szkoleń i doradztwa zdobywała współorganizując programy szkoleniowe m.in. dla Ministerstwa Finansów, Urzędów Skarbowych, UW, UKSW i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie rozwoju osobistego oraz planowania terapii psychologicznej i psychiatrycznej w NZOZ CPP. Ponadto koordynuje bieżącą działalność Centrum, organizację eventów zewnętrznych, prace redakcyjne oficjalnej strony Centrum (www.cpp.pl) oraz tekstów edukacyjnych serwisu Czytelnia.

Zgłoszenia i zapisy przyjmuje w CPP lok. 21 (p. IX), tel. 22 24 12345


Kamila Rejmer-Jobczyk

Koordynator opieki specjalistycznej CPP

Psycholog, absolwentka Wydziału Psychologii  Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Certyfikowany edukator seksualny.
Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doradza osobom zgłaszającym się do Centrum w wyborze rodzaju terapii, terapeutów i innych specjalistów. Współredaguje teksty edukacyjne i naukowe na stronie Centrum (www.cpp.pl) CPP/Czytelnia.

Zgłoszenia i zapisy przyjmuje w CPP lok. 21 (p. IX), tel. 22 24 12 444


Agnieszka Budzyńska

Koordynator opieki specjalistycznej CPP

Zajmuje się doradztwem w zakresie planowania terapii oraz przygotowywaniem materiałów edukacyjnych na stronie Centrum ( www.cpp.pl) CPP/Czytelnia. Prowadzi program Employee Assistance Program – EAP – wsparcia bezpośredniego dla klientów w sytuacji kryzysowej.

Zgłoszenia i zapisy przyjmuje w CPP lok. 129 (p. XXI), tel. 22 637 40 80


 Martyna Wrona

Koordynator opieki specjalistycznej CPP

Przyszły psycholog, a na razie studentka trzeciego roku psychologii klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Od lipca 2017 szczęśliwa posiadaczka dyplomu magisterskiego filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją przyszłość wiąże jednak nierozerwalnie z pracą psychoterapeutyczną. Obecnie doradza w Centrum Pomocy w sprawach wyboru rodzaju terapii oraz pomaga w redagowaniu tekstów na stronie CPP.

Zgłoszenia i zapisy przyjmuje w CPP lok. 129 (p. XXI), tel. 22 637 40 80

 

×